آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۵۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ساعت ۲۱:۵۱

یک واحد سردخانه در اسفراین کلنگ زنی شد

ظهر امروز همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، با حضور فرماندار اسفراین و مدیران کل استانی، احداث یک واحد سردخانه دو مداره با ظرفیت ۳ هزار تن در اسفراین کلنگ زنی شد.
یک واحد سردخانه  در اسفراین کلنگ زنی شد,

به گزارش  سپهرآیین،  طاهر رستمی در آئین کلنگ زنی احداث یک واحد سردخانه دو مداره با ظرفیت 3 هزار تن با اشاره به اینکه حمایت از سرمایه گذاری وظیفه مدیران اجرایی است اظهار داشت: مهمترین وظیفه مسئولین توجه جدی در حوزه مسائل اقتصادی، عمرانی، معیشتی و اشتغال است.

رستمی در ادامه گفت: بخش مهمی از جهاد اقتصادی مسئله‏ ی تولید ملی است که اگر در این زمینه گام برداریم بدون تردید بر چالشهایی که دشمن ایجاد می کند، غلبه خواهیم کرد.

وی افزود: تمام تلاش خود را بکار می بریم و شرایط را برای سرمایه گذاران فراهم خواهیم کرد تا با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی کمبودهای شهرستان مرتفع شود و تولید و اشتغال رونق بگیرد.

همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، آئین کلنگ زنی احداث یک واحد سردخانه دو مداره با ظرفیت 3 هزار تن (2700 تن بالای صفردرجه سانتی گراد و 300 تن زیر صفر درجه ) با حضور فرماندار اسفراین، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استاندار، مدیرکل دامپزشکی استان، مدیرکل جهاد کشاورزی و مدیر شعب بانک کشاورزی استان، مدیر شهرکهای صنعتی استان و مسئولین استانی و شهرستانی در شهرک صنعتی اسفراین در هزار متر مربع  و با حجم سرمایه گذاری 50/92 میلیارد ریال که ردیف تسهیلات آن از محل اعتبارات بند الف تبصره 18 به مبلغ 65 میلیارد ریال تامین شده بود با اشتغال ایجادی برای 11 نفر ، کلنگ زنی شد.
انتهای پیام/ اسماعیل زاده 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی سپهرآیین، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال سپهرآیین درج شود.
 

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی سپهرآیین