آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۵۹۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ساعت ۲۱:۵۵

کشتارگاه تمام صنعتی دام سبک و سنگین در اسفراین کلنگ زنی شد

با حضور فرماندار اسفراین کلنگ کشتارگاه تمام صنعتی دام سبک و سنگین در اسفراین به زمین زده شد.
کشتارگاه تمام صنعتی دام سبک و سنگین در اسفراین کلنگ زنی شد,

به گزارش  سپهرآیین،  طاهر رستمی در آئین کلنگ زنی کشتارگاه تمام صنعتی دام سبک و سنگین اسفراین گفت: در شرایط فعلی که کشور ما با تحریم‌های ظالمانه دشمنان رو به رو است، مهمترین مسیر در جهت تسریع در روند توسعه، حمایت و جذب سرمایه گذاری‌های جدید است.
طاهر رستمی اظهار داشت: سال ۹۸ به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده و بهترین فرصت در راستای ترغیب و تشویق سرمایه گذاری در کشور و راهکاری برای عبور از تنگناهای اقتصادی است.
وی افزود: در هر زمینه و فرصتی که لازم باشد کمک و پشتیبانی و اطمینان خاطر به سرمایه گذاران می‌دهیم و در کنار آنان هستیم.
رستمی تاکید کرد: شرایط برای ورود سرمایه گذاران به شهرستان تسهیل و مهیا است و از سرمایه گذاران بخش خصوصی حمایت خواهیم کرد.
فرماندار اسفراین ادامه داد: با همدلی و همکاری که میان دستگاه‌های اجرایی شهرستان وجود دارد مانعی برای توسعه شهرستان با توجه به پیشرانهای توسعه وجود ندارد و فضای خوبی برای سرمایه‌گذاری ایجاد شده است.
وی گفت: بر مبنای پیشران های توسعه در بخشهای کشاورزی، صنعت و گردشگری در شهرستان گامهای خوبی برداشته شده است و تلاش کرده ایم که اجرای پروژه ها، سرعت گیرد. 
کشتارگاه تمام صنعتی دام سبک و سنگین با ظرفیت یک هزار تن سالیانه در مساحت 2 هزار متر مربع و با حجم سرمایه گذاری 50 میلیارد ریال و رقم اشتغال ایجاد شده برای 12 نفر امروز با حضور استاندار خراسان شمالی، فرماندار اسفراین، مدیرکل دامپزشکی استان و مدیران استانی و شهرستان امروز کلنگ زنی شد .
انتهای پیام/ اسماعیل زاده 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی سپهرآیین، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال سپهرآیین درج شود.
 

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی سپهرآیین