آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۶۶۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ساعت ۲۰:۳۸
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین:

تعامل نیروی انتظامی و بسیج ضامن امنیت جامعه است

فرمانده انتظامي شهرستان اسفراین گفت:تعامل نیروی انتظامی ، سپاه و ناحیه مقاومت بسیج تضمین کننده امنیت جامعه است.
تعامل نیروی انتظامی و بسیج ضامن امنیت جامعه است,

به گزارش پايگاه خبري سپهرآیین ، سرهنگ "مجید یگانه پور"در جمع فرماندهان و مسئولين ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اسفراین امنیت را مقوله ای بسیار مهم دانست و اظهار داشت : با همکاری و تعامل و مشارکت کلیه دستگاه ها امنیت مطلوب محقق خواهد شد و همه ارگانها وظیفه دارند در این زمینه نفش آفرینی کنند . 
وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی و نیروی مقاومت بسیج بازوان توانمند کشور در حفظ امنیت هستند ،خاطرنشان کرد : مهمترین رسالت ناجا ،بسیج ،سپاه و سایر نهادهای امنیتی ،اطلاعاتی این است که با همه توان در مقابل توطئه های دشمن بایستند . 
وي با تاکيد بر تعامل سازنده بين پليس و سپاه، خاطر نشان کرد: هر چه هماهنگي بين قواي نيروهاي مسلح به ويژه بسيج و پليس بيشتر باشد هم پوشاني در ماموريتها امنيتي بيشتر خواهد شد و مردم از امنيت بيشتري برخوردار خواهند بود. 
اين مقام انتظامي در ادامه بيان داشت: اتحاد و هم اندیشی بین این دو نهاد یک اتفاق مهم و خوبی است که در حال انجام می باشد که این تعامل منجر به پیشرفت برقراری امنیت در جامعه و عاملی برای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی می شود . 
سرهنگ پاسدار"حسین حقانی " جانشین ناحيه مقاومت بسیج شهرستان ضمن تبریک انتصاب شایسته فرمانده انتظامی شهرستان از عملکرد موفق و پوياي نيروي انتظامي قدرداني کرد و افزود: ناحیه مقاومت بسیج آماده هر گونه همکاری و همراهی برای بهبود وضع مطلوب کنونی با پلیس می باشد و از هیچ اقدامی برای افزایش همدلی و همراهی ها فروگذار نخواهد کرد .

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی سپهرآیین، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال سپهرآیین درج شود.
 

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی سپهرآیین