آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۰۱۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ساعت ۱۵:۳۲
فرمانده سپاه شهرستان اسفراین خبر داد:

برگزاری رزمایش شیفت ایثار در شهرک صنعتی در راستای کمک مومنانه

فرمانده سپاه اسفراین از برگزاری شیفت ایثار در شهرک صنعتی این شهرستان با حضور چهار واحد تولیدی در راستای کمک مومنانه خبر داد.
برگزاری رزمایش شیفت ایثار در شهرک صنعتی در راستای کمک مومنانه,

به گزارش خبرنگار سپهرآیین ، فرمانده سپاه اسفراین از برگزاری شیفت ایثار در شهرک صنعتی خبر داد و اظهار داشت:   این مرحله از رزمایش  با حضور  ۲۳۰ کارگر بسیجی برگزار شده است.

وی افزود: این طرح با اهداف مداومت کاری بدون دستمزد، جمع آوری زباله و نظافت محوطه، جمع‌آوری و کندن علف‌های هرز و خشک شده برای جلوگیری از افروخته شدن آتش، کمک داوطلبانه کارگران واحد‌های تولیدی نیمه فعال جهت احیای کارخانه، جبران عقب‌ماندگی تولید و تسریع در فرایند انجام کار خدماتی اجرا شده است.

باقری گفت: در طی مراحل گذشته تا به امروز  از محل شیفت ایثار بسته های معیشتی به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان در راستای کمک‌های مومنانه بین نیازمندان شهرستان اسفراین توزیع شده است.

فرمانده سپاه اسفراین  هدف از اجرای شیفت ایثار را احیای فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی در سنگر تولید و خدمت عنوان کرد.


وی در پایان خاطر نشان کرد : این مرحله از رزمایش با مشارکت ۲۳۰ نفر در ۴ اکیپ مجزا از کارخانه فولاد ،  لوله گستر ، شهرک صنعتی،  مجتمع آستان قدس رضوی انجام شد.

انتهای پیام /حسن آبادی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی سپهرآیین، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال سپهرآیین درج شود.
 

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی سپهرآیین