آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۱۱۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ساعت ۱۵:۵۴

اجرای طرح کرامت در ۳ محله شهرستان اسفراین

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اسفراین از اجرای طرح کرامت در ۳ محله حاشیه‌ای اسفراین برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی خبر داد.
اجرای طرح کرامت در 3 محله شهرستان اسفراین,

سرهنگ ابوالفضل باقری  در گفت و گو با سپهرآیین ، با اشاره به اجرایی شدن طرح کرامت در تعدادی از محلات حاشیه‌ای اسفراین از دو سال گذشته، گفت: این طرح تاکنون در سطح ۱ محله حاشیه‌ای اجرا شده و امسال تعداد محلات اجرایی به ۳ محله رسیده است.
باقری کنترل و کاهش آسیب‌ها و معضلات اجتماعی به ویژه اعتیاد و طلاق را از اهداف اجرای طرح کرامت در محلات حاشیه‌ای عنوان کرد و افزود: طرح کرامت در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و عمرانی ورود کرده و می‌کوشد تا چهره محرومیت را از محلات حاشیه‌ای بزداید.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اسفراین ادامه داد: تلاش می‌شود با برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی ساکنین محلات حاشیه‌ای را توانمند کرده و از این طریق به کاهش آسیب های اجتماعی کمک کنیم.
وی با بیان اینکه از ابتدای شروع طرح تاکنون شاهد تغییرات مثبتی در محلات حاشیه‌ای بوده‌ایم، گفت: اجرای این طرح در سطح محلات حاشیه‌ای اثرات خوبی داشته و امیدواریم با همکاری مردم و دستگاه ها در آینده شاهد تغییرات بهتری در این محلات باشیم.
باقری در ادامه با بیان اینکه موفقیت در اجرای طرح های اینچنینی نیازمند بالا بردن روحیه مطالبه گری مردم است، گفت: باید مقابله با معضلات اجتماعی مردمی شود، چون در صورتی می‌توان به اجرای طرح‌ها و برنامه‌های اینچنینی امیدوار بود که مردم خودشان پای کار باشند.
وی با اشاره به در برنامه بودن تداوم اجرای این طرح، گفت: به دنبال افزایش خدمات در محلات حاشیه‌ای هستیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسفراین همچنین تشکیل صندوق قرض الحسنه ، ایجاد گروه های جهادی و‌تشکیل کارگاههای قالی بافی و خیاطی واگذاری تسهیلات به افراد نجات یافته از اعتیاد برای ایجاد شغل، ساخت مدرسه ، ارائه خدمات آموزشی، آسفالت کوچه ها با همکاری شهرداری ، لایروبی قنات و... را بخشی از امورات انجام شده در این حوزه عنوان کرد.

انتهای پیام/حسن آبادی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی سپهرآیین، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال سپهرآیین درج شود.
 

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی سپهرآیین