آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۰۵۴۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ساعت ۱۳:۳۱
معاون پرورشی آموزش پرورش شهرستان اسفراین:

کاندیدای ریاست جمهوری باید برای بحران های اقتصادی کشور برنامه داشته باشد

حجت الاسلام مهری پور با اشاره به اینکه فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری باتوجه به شرایط فعلی کشور و بحران های اقتصادی باید دارای برنامه فرهنگی، اقتصادی و اجرایی باشد، گفت: حضور مردم در صف صندوق های رای گیری برابر با دفاع از کشور و برنامه ها خواهد بود.
کاندیدای ریاست جمهوری  باید برای بحران های اقتصادی کشور برنامه داشته باشد,

حجت الاسلام حسین مهری پور، معاون پرورشی آموزش پرورش شهرستان اسفراین در گفتگو با خبرنگار سپهرآیین اظهار داشت: فرد اصلح برای کاندیداتوری ریاست جمهوری باید انقلابی، دشمن شناس، همراه و همدل با نظام و مقام معظم رهبری، متعهد و کاربلد، برنامه محور، متعهد و توانمند باشد.

 

وی با اشاره به اینکه فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری باتوجه به شرایط فعلی کشور و بحران های اقتصادی باید دارای برنامه فرهنگی، اقتصادی و اجرایی باشد، ادامه داد: حضور مردم در صف صندوق های رای گیری برابر با دفاع از کشور، برنامه ها، امنیت و امید داشتن به کشور و نظام است که همه این ها باعث ناامیدی دشمن در برابر ملت ایران می شود.

 

معاون پرورشی آموزش پرورش شهرستان اسفراین گفت: حضور مردم در صحنه های انقلاب از جمله انتخابات به معنی بصیرت داشتن و  گام برداشتن در مسیر امنیت و توانایی در راستای پیروز شدن بر مشکلات است.

 

 مهری پور خاطرنشان کرد: اگر مردم به دلیل مشکلات اقتصادی که امروز گریبان گیر جامعه شده است در انتخابات شرکت نکنند و خودشان را از نعمت انتخاب محروم کنند، باعث می شود که ضریب پشتیبانی از کشور نیز افت کند.

 

انتهای پیام/ حسن آبادی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی سپهرآیین، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال سپهرآیین درج شود.
 

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی سپهرآیین