آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۵۴۸۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ساعت ۹:۵۲
فرماندار اسفراین مطرح کرد:

فرصت سوزی ۱۰۰ میلیاردی تاخیر در بهره برداری از پساب اسفراین

فرماندار اسفراین گفت : براساس پیگیریهای صورت گرفته و توافقات به عمل آمده در آینده نزدیک ، پساب شهر اسفراین درمسیر محرومیت زدایی از روستاها قرار خواهد گرفت .
فرصت سوزی  100 میلیاردی  تاخیر در بهره برداری از پساب اسفراین ,

مهدی کرامتی فرماندار اسفراین، در گفتگو با خبرنگار عصر اترک در اسفراین گفت: در سنوات گذشته زیر ساخت مناسبی جهت استفاده اثر بخش از پساب شهر اسفراین فراهم شده است ولی  بنا به دلایلی از این فرصت مهم جهت محرومیت زدایی و توسعه روستا ها استفاده نشده است و سالانه معادل یکصد میلیارد ریال فرصت از دست رفته ایجاد می شود . 

وی ادامه داد : از نخستین روزهای حضور در شهرستان  به صورت ویژه موضوع در دستور کار قرار گرفت و با برگزاری جلسات متعدد کارشناسی و متناسب با کیفیت پساب در بازه نمونه برداری وآناليز آزمايشگاهي یک ماهه الگوی کشت توسط کمیته تخصصی  ارائه گردید و هماهنگی بین اعضاء شركت تعاوني پساب بران صورت گرفت و امیدواریم در آينده نزديك سايت هاي جداگانه اي در هر روستا تعريف و با الگوي كشت ابلاغي فرايند بهره برداري از پساب در مسير محروميت زدايي آغاز خواهد شد .

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی سپهرآیین، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال سپهرآیین درج شود.
 

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی سپهرآیین